Η αυλή του σχολείου εξωραϊζεται!!!

Απρ 202014

Από το Γραφείο Τύπου του Δήμου Μυτιλήνης εκδόθηκε σήμερα 14/4/2020 το ακόλουθο Δελτίο Τύπου:

Ολοκληρώθηκε το έργο εξωραϊσμού με την διαμόρφωση του αύλειου χώρου του 10ου Νηπιαγωγείου Μυτιλήνης, του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Μυτιλήνης και του Ειδικού Νηπιαγωγείου Μυτιλήνης.

Οι εργασίες συντήρησης, αποκατάστασης του δικτύου ομβρίων υδάτων και τσιμεντόστρωσης έγιναν από την Υπηρεσία Αυτεπιστασίας του Δήμου Μυτιλήνης, με την επίβλεψη του Δημάρχου Μυτιλήνης, Στρατή Κύτελη και του αρμόδιου Αντιδημάρχου Τεχνικών Υπηρεσιών, Στρατή Τζιμή.

Η δημοτική αρχή με γνώμονα την προστασία, την ασφάλεια και την ψυχαγωγία των παιδιών και τηρώντας όλους τους κανόνες ασφαλείας, δίνει προτεραιότητα στην αναβάθμιση κάθε εκπαιδευτικής κοινότητας του Δήμου μας.

Εξωραισμός αύλειων χώρων του 10ου Νηπιαγωγείου , του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Μυτιλήνης και του Ειδικού Νηπιαγωγείου Μυτιλήνης

Απρίλιος 2020
« Μαρ   Μαΐ »