Ενημέρωση γονέων για ελέγχους, σχολική γιορτή 25ης Μαρτίου και συλλογή τροφίμων για την Τράπεζα Αγάπης

Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι: α) την Τετάρτη 21 Μαρτίου και ώρα 13.30 θα δοθούν οι έλεγχοι προόδου του Β΄ Τριμήνου και θα γίνει η ενημέρωση για τις Α΄και Β΄τάξεις (το Ολοήμερο θα λειτουργήσει κανονικά), β) την Παρασκευή 23/03/2018 θα γίνει η σχολική γιορτή της 25ης Μαρτίου στις  08.45, οι μαθητές θα έρθουν κανονικά το πρωί και θα σχολάσουν στις 10.45΄ εκτός των μαθητών της ΣΤ΄ τάξης που θα σχολάσουν στις 12.00, γιατί θα παρευρεθούν  στην κατάθεση στεφάνου και γ) στο πλαίσιο του φιλανθρωπικού έργου του σχολείου μας θα συγκεντρώσουμε τρόφιμα και είδη καθαριότητας (λάδι, όσπρια, ντοματοπολτός, γάλα διαρκείας, αλάτι, διάφορα μπαχαρικά, κύβους knorr, υγρό πιάτων, χλωρίνη) για την Τράπεζα Αγάπης του Ιερού Ναού Αγίων Θεοδώρων της πόλης μας από την Τρίτη 20/03/2018 έως και την Τετάρτη 28/03/2018.

Η δ/ντρια-Το εκπ/κό προσωπικό