Σχετικά

6 σχόλια στο άρθρο

“Σχετικά”

1. Σεπτεμβρίου 3, 2012 στις 6:08 μμ       Νέστωρ Έγραψε:

Τώρα είδα το μήνυμα που μου έστειλες!
    Καλή σχολική χρονιά!!!!

2. Φωτογραφία του/της Ειρήνη Σεπτεμβρίου 6, 2012 στις 6:01 πμ       Ειρήνη Έγραψε:

πολύ ενδιαφέρον το θέμα του ιστολογίου σας, ελπίζω να συνεχιστεί η προσπάθεια!
    Ειρήνη Μουσιάδου, Νηπιαγωγείο Εξοχής Θεσσαλονίκης

3. Φωτογραφία του/της xpabo Σεπτεμβρίου 24, 2012 στις 6:27 μμ       xpabo Έγραψε:

Η πρώτη μου επίσκεψη με τους νέους κωδικούς!

4. Νοεμβρίου 22, 2012 στις 1:48 μμ       Παρασκευη Αγαπίου Έγραψε:

Το σχολειο ειναι αρκετα ομορφο,ομως έχει αρκετα ασχημα χαρακτηριστικα οπως, την βρωμια και την μικρη αυλη.

5. Φωτογραφία του/της xpabo Νοεμβρίου 23, 2012 στις 8:07 μμ       xpabo Έγραψε:

Για τη μικρή αυλή δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα. Για τη βρωμιά μπορούμε όλοι! Περιμένω ιδέες….

6. Φωτογραφία του/της ntsormp Οκτωβρίου 12, 2013 στις 1:47 πμ       ntsormp Έγραψε:

Εποικοδομητικό είναι οι συνάδελφοι να διαβάσουν το έγγραφο που ανέβασα για το σχολικό εκφοβισμό!

1. 28/05/1979: Υπογράφεται στο περιστύλιο του Ζαππείου η συμφωνία ένταξης της Ελλάδας στην ΕΟΚ. Από ελληνικής πλευράς, τη συμφωνία υπογράφει ο Κωνσταντίνος Καραμανλής.

Μαΐου 2017
« Απρ