Εικαστικά

eikastika protis 26-05

eikastika protis 26-05-pdf

eikastika 19-05

Καλωσορίζω όλους τους μαθητές μου για μία ακόμη  φορά μέσα από την ιστοσελίδα μας !

Π.Πικάσο

Μάιος ο τελευταίος μήνας της Άνοιξης ας τον χαρούμε όπως μπορούμε!

Ακόμη μια εβδομάδα που το μάθημα θα γίνει από απόσταση αφού δεν μπορούμε να κάνουμε διαφορετικά διότι  εκείνο που προέχει είναι η υγεία όλων μας. Ελπίζω να περάσατε ωραία και αυτή την εβδομάδα!

Παίξατε; Διασκεδάσατε; Ζωγραφίσατε;

Τι καλό δημιουργήσατε;

Κάποια παιδιά μου έχετε στείλει τις δημιουργίες σας, προσπαθήστε και οι υπόλοιποι μαθητές να αφιερώνετε λίγο χρόνο και για τα είκαστικά! Σας ευχαριστώ!

eikastika protis 12-05

θα περιμένω τις δημιουργίες σας και για αυτή την εβδομάδα  εδώ: dtheoni@sch.gr

Σας εύχομαι καλές δημιουργίες! Μου έχετε λείψει!

Χ. Ματίς, 1913

Μάιος ο τελευταίος μήνας της Άνοιξης ας τον χαρούμε όπως μπορούμε!

Ακόμη μια εβδομάδα που το μάθημα θα γίνει από απόσταση αφού δεν μπορούμε να κάνουμε διαφορετικά διότι  εκείνο που προέχει είναι η υγεία όλων μας. Eλπίζω να περάσατε ωραία και την πρωτομαγιά με τις οικογένειες σας!

Παίξατε; Διασκεδάσατε; Ζωγραφίσατε;

Τι καλό δημιουργήσατε;

Κάποια παιδιά μου έχετε στείλει τις δημιουργίες σας, προσπαθήστε και οι υπόλοιποι μαθητές να αφιερώνετε λίγο χρόνο και για τα εικαστικά!

θα περιμένω τις δημιουργίες σας και για αυτή την εβδομάδα  εδώ:dtheoni@sch.gr Σας εύχομαι καλές δημιουργίες!

Μου έχετε λείψει πολύ!

eikastika protis 5-05

Θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους τους μαθητές μου και τις οικογένειές σας χρόνια πολλά για όλες τις ημέρες και σε όσους γιόρταζαν επίσης χρόνια πολλά με υγεία!

Ελπίζω να  περάσατε όμορφα και δημιουργικά!

θα περιμένω τις δημιουργίες σας και για αυτή την εβδομάδα  εδώ:

dtheoni@sch.gr

Σας εύχομαι καλές δημιουργίες!

eikastika_protis_28_04