Εικαστικά

Καλωσορίζω όλους τους μαθητές μου για μία ακόμη  φορά μέσα από την ιστοσελίδα μας!

Ακόμη μια εβδομάδα που το μάθημα θα γίνει από απόσταση Ελπίζω να περάσατε ωραία και αυτή την εβδομάδα!

Τοπίο με κίτρινα πουλιά, 1923Πάουλ Κλέε

Με το καλό να ξανανταμώσουμε αγαπημένοι μου μαθητές!

eikastika tetartis 26-05

Κ.Μονέ. Εντύπωση: ήλιος που ανατέλλει.1872

Ακόμη μια εβδομάδα που το μάθημα θα γίνει από απόσταση αφού δεν μπορούμε να κάνουμε διαφορετικά διότι  εκείνο που προέχει είναι η υγεία όλων μας. Ελπίζω να περάσατε ωραία και αυτή την εβδομάδα!

Τι καλό δημιουργήσατε;

Κάποια παιδιά μου έχετε στείλει τις δημιουργίες σας, προσπαθήστε και οι υπόλοιποι μαθητές να αφιερώνετε λίγο χρόνο και για τα είκαστικά! Σας ευχαριστώ!

Μου έχετε λείψει!

eikastika tetartis 19-05

Καλωσορίζω όλους τους μαθητές μου για μία ακόμη  φορά μέσα από την ιστοσελίδα μας !

Π. Πικάσο

Μάιος ο τελευταίος μήνας της Άνοιξης ας τον χαρούμε όπως μπορούμε!

Τι καλό δημιουργήσατε;

Κάποια παιδιά μου έχετε στείλει τις δημιουργίες σας, προσπαθήστε και οι υπόλοιποι μαθητές να αφιερώνετε λίγο χρόνο και για τα εικαστικά! Σας ευχαριστώ!

θα περιμένω τις δημιουργίες σας και για αυτή την εβδομάδα  εδώ: dtheoni@sch.gr

Σας εύχομαι καλές δημιουργίες! Μου έχετε λείψει!

eikastika tetartis 12-05

Χ. Ματίς 1913,

Μάιος ο τελευταίος μήνας της Άνοιξης ας τον χαρούμε όπως μπορούμε!

Ακόμη μια εβδομάδα που το μάθημα θα γίνει από απόσταση αφού δεν μπορούμε να κάνουμε διαφορετικά διότι  εκείνο που προέχει είναι η υγεία όλων μας. Ελπίζω να περάσατε ωραία και την πρωτομαγιά με τις οικογένειες σας!

Τι καλό δημιουργήσατε;

θα περιμένω τις δημιουργίες σας και για αυτή την εβδομάδα  εδώ:dtheoni@sch.gr Σας εύχομαι καλές δημιουργίες!

Μου έχετε λείψει πολύ!

eikastika tetartis 5-05

Θα ήθελα να ευχηθώ σε όλους τους μαθητές μου και τις οικογένειές σας χρόνια πολλά για όλες τις ημέρες και σε όσους γιόρταζαν επίσης χρόνια πολλά με υγεία!

Ελπίζω να  περάσατε όμορφα και δημιουργικά!

θα περιμένω τις δημιουργίες σας και για αυτή την εβδομάδα  εδώ:

dtheoni@sch.gr

eikastika_tetartis_28_04