Κλειστά σχολεία λόγω ψύχους και μη πραγματοποίηση τηλεκπαίδευσης την Τετάρτη 26 Ιανουαρίου

1. Αύριο Τετάρτη 26 Ιανουαρίου τα σχολεία θα παραμείνουν κλειστά μετά από απόφαση της Περιφέρειας. Επίσης δε θα πραγματοποιηθεί τηλεκπαίδευση στις περιοχές στις οποίες τα σχολεία παραμένουν κλειστά εξ αιτίας της κακοκαιρίας (καθώς δεν θα υπάρχει ούτε διοικητικό προσωπικό για την τεχνική υποστήριξη της  τηλεκπαίδευσης).
Σας επισυνάπτω την απόφαση της περιφέρειας αλλά και την εγκύκλιο προκειμένου να ενημερωθείτε και για τα self-test.

1. Επίσης μετά από ενημέρωση προέκυψε ότι σχετικά με το σεμινάριο πρώτων βοηθειών που σας έστειλα χθες στο πεδίο «Μήνυμα» πρέπει να γράψετε:  Νηπιαγωγείο Φαρρών – Κυριακή 30 Ιανουαρίου για όσους θελήσουν να συμμετάσχουν.
  2. ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
  3. ΤΗΛΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ_Self_test_t_1 (1)