Μέλη της Ομάδας που θα συμμετάσχει στο Μαθητικό Συνέδριο στη Βερόνα και άλλοι θεατρόφιλοι μαθητές παρακολουθήσαμε την παράσταση – Όχι, εγώ-,του Μπέκετ.
Ηρωίδα; Μία γυναίκα ταυτόσημη με τη ματαίωση μίας ζωής που δεν την αναγνωρίζει ως δική της, και ένας Ακροατής, ανίκανος να επέμβει, που επιστρέφει στην εμβρυακή στάση, τυλιγμένος στον ομφάλιο λώρο, αφού από τη στιγμή της σύλληψης ξεκινούν όλα.
Λίγα καταλάβαμε, πολλά αισθανθήκαμε!!!!!!!!!!!!
Και μετά περιηγηθήκαμε , καθίσαμε στον χώρο “για να επανέλθουμε στην πραγματικότητα”, όπως είπε ένας μαθητής . Ήταν πολύ όμορφα .
Τους μαθητές συνόδευσαν οι κ.κ. Ζαφειριάδου και Αιδωνά