Περί εμού…

Από το 2004 διδάσκω μουσική στα δημοτικά σχολεία του νομού Πέλλας, με οργανική θέση στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας. Μέσα σ΄αυτό το σχολείο μεγάλωσα κι εγώ σαν εκπαιδευτικός κι απέκτησα εμπειρίες όπως οι μαθητές που πέρασαν από τα θρανία του. Μέσα σ΄αυτό το σχολείο έκανα τα πρώτα μου διδασκαλικά βήματα και συνεχίζω περνώντας από τάξη σε τάξη. Στόχος της κάθε διδασκαλίας είναι να κάνω πράξη τη μουσική.

Σχόλια (4)

ΣΟΦΙΑ ΖΙΩΓΑ28 Ιουλίου 2013 στις 16:00       Απάντηση

μπραβο συναδέλφισα
    βλέπω τα πας πολύ καλά με την τεχνολογία κατι στο οπόίο εγώ υστερώ.
    Εχεις πολύ ωραίες ιδέες.
    Μπες και στο δικό μου blog
    sofiamoysikos.blogspot.com/‎
    ελπίζω να βρεις κάτι ενδιαφέρον.

αννα καλαιτζή27 Νοεμβρίου 2013 στις 11:15       Απάντηση

Καλλίοπη μου ειναι καταπληκτικό! Πρεπει να εισαι περήφανη για τη δουλειά που έκανες, εγώ πάντως είμαι για σένα!

ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΣΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ - ΧΡΙΣΤΙΝΑ27 Νοεμβρίου 2013 στις 14:20       Απάντηση

Άννα μου σε ευχαριστώ πάρα πολύ! Σήμερα ανησύχησα γιατί εξαφανίστηκαν τα άρθρα ενός ολόκληρου χρόνου αλλά ευτυχώς ξαναβρέθηκαν!!! Σου στέλνω την αγάπη μου και τα φιλιά μου! Να είσαι πάντα καλά!