Τρεις Λογοτέχνες σχολιάζουν και συζητούν με το κοινό, για τα τρία βιβλία τους, στις 17/2/2012, στη Θεσσαλονίκη

Eνημέρωση Nέα Εγχειρίδια-Άρθρα

Στο ερώτημα αν η λογοτεχνία παρεμβαίνει με τον τρόπο της στον σχολιασμό της κρίσης που διανύουμε, ο Μάκης Καραγιάννης, η Σοφία Νικολαϊδου και ο Νίκος Παναγιωτόπουλος συζητούν με την επιμελήτρια Ελένη Μπούρα και απαντούν μέσω των πρόσφατων μυθιστορημάτων τους  1.  Το όνειρο του Οδυσσέα,   2.  Απόψε δεν έχουμε φίλους και  3. Τα παιδιά του Κάιν, την Παρασκευή, 17 Φεβρουαρίου 2012, στις 7 μ.μ., στο ΟΞΥΓΟΝΟ (Ολύμπου 81, Θεσσαλονίκη).
Το κοινό μπορεί να απευθύνει ερωτήσεις στους συγγραφείς  και να παρέμβει στη συζήτηση.
Περισσότερα για τα τρία βιβλία και τους τρεις συγγραφείς στο έγγραφο:  tria_vivlia_treis_syggrafeis