Αρχείο για 2 Νοεμβρίου, 2017

ΥΠΠΕΘ – ΕΓΚΡΙΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΛΥΚΕΙΟΥ ΕΛΛΗΝΙΔΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΙ ΑΤΟ ΣΧΟΛ ΕΤΟΣ 2017-2018

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έγκριση εκπαιδευτικών προγραμμάτων του Λυκείου Ελληνίδων Καλαμάτας για το σχολ. έτος 2017-2018.

ΥΠΠΕΘ – Παροχή στοιχείων για την επικαιροποίηση Ερωτηματολογίου της Ad-Hoc Επιτροπής για δικαιώματα του παιδιού

ΥΠΠΕΘ – ΕΓΚΡΙΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ ΑΠΟ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έγκριση Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων από το Χαμόγελο του Παιδιού – Επικαιροποίηση Ερωτηματολογίου της Ad-Hoc Επιτροπής για τα Δικαιώματα του Παιδιού.

ΥΠΠΕΘ – ΕΓΚΥΚΛΙΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΩΝ ΣΥΣΤΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΓΕΝΙΚΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΠΛΗΘΥΣΜΙΑΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έγκριση διατροφικών συστάσεων για γενικό πληθυσμό και ειδικές πληθυσμιακές ομάδες.

ΥΠΠΕΘ – ΕΓΚΡΙΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΗΤΑΝ Η ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΣΑΚΟΥΛΑ ΤΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΜΕΣΟΓΕΙΟΣ S O S

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έγκριση προγράμματος «Μια φορά κι έναν καιρό ήταν η πλαστική σακούλα…» του Δικτύου Μεσόγειος S.O.S.

ΥΠΠΕΘ-ΕΓΚΡΙΣΗ 21ου ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ – ΥΠΑΡΧΟΥΜΕ ΜΑΖΙ – ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ

Οδηγίες για τη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έγκριση 21ου Διαγωνισμού Μαθητικής Δημιουργίας για τους Πρόσφυγες “Υπάρχουμε μαζί” από την Ύπατη Αρμοστεία του ΟΗΕ για τους Πρόσφυγες.