Αρχείο για 17 Νοεμβρίου, 2017

ΥΠΠΕΘ- ΕΓΚΡΙΣΗ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ ΟΚΑΝΑ ΣΕ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΛΗΘ

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΓΚΡΙΣΗ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΩΝ-ΔΡΑΣΕΩΝ ΓΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ ΤΟΥ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥ ΚΑΤΑ ΤΩΝ ΝΑΡΚΩΤΙΚΩΝ (ΟΚΑΝΑ ) ΣΕ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΠΛΗΘΥΣΜΟ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ.

ΥΠΠΕΘ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΓΕΩΠΑΙΔΕΙΑ ΚΟΙΝ.Σ.ΕΠ

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Εκπαιδευτικά προγράμματα της Συνεταιριστικής Επιχείρησης ΓΕΩΠΑΙΔΕΙΑ ΚΟΙΝ.Σ.ΕΠ.

ΥΠΠΕΘ – ΕΓΚΡΙΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΜΕ ΘΕΜΑ Ο ΚΑΒΑΦΗΣ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έγκριση εκπαιδευτικού προγράμματος με θέμα “Ο Καβάφης πάει σχολείο”.

YΠΠΕΘ – ΕΓΚΡΙΣΗ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΜΕ ΘΕΜΑ ΔΙΑΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΙΣΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έγκριση υλοποίησης εκπαιδευτικού προγράμματος με θέμα διαπροσωπικές σχέσεις και ισότητα των δύο φύλων.

ΑΙΤΗΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΓΙΑ ΣΧΟΛΕΙΑ 2017 – 2018

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Πρόσκληση για συμμετοχή στο Εθνικό Θεματικό Δίκτυο Π.Ε. με τίτλο: «Όταν η Φύση δημιουργεί…πολιτισμό» – Κ.Π.Ε Ομηρούπολης Χίου.