Αρχείο για 20 Νοεμβρίου, 2017

ΥΠΠΕΘ – ΕΓΚΡΙΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΩΝΤΑΣ ΧΑΙΡΟΜΑΙ

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έγκριση εκπαιδευτικού προγράμματος Κυκλοφοριακής Αγωγής-Οδικής Ασφάλειας με τίτλο «Μοτοσυκλετώντας…χαίρομαι».

ΥΠΠΕΘ – ΕΓΚΡΙΣΗ ΤΟΥ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ iMuSciCa

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έγκριση του εκπαιδευτικού προγράμματος iMuSciCA του Ερευνητικού Κέντρου «Αθηνά» του Ινστιτούτου Επεξεργασίας Λόγου.

ΥΠΠΕΘ – ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΕ ΑΙΤΗΜΑ ΕΓΚΡΙΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΕΣΑΕΙ ΕΝ ΡΟΗ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛ.ΕΤΟΣ 2017-2018

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Απάντηση σε αίτημα έγκρισης εκπαιδευτικών δράσεων από τον Πολιτιστικό Οργανισμό Μακεδονίας-Θράκης «Εσαεί εν ροή» για το σχολ. έτος 2017-2018.

ΥΠΠΕΘ – ΕΓΚΡΙΣΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΩΝ – ΔΡΑΣΕΩΝ ΣΕ ΣΧΟΛΙΚΕΣ ΜΟΝΑΔΕΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2017-18

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έγκριση παρεμβάσεων /δράσεων του ΚΕΘΕΑ σε σχολικές μονάδες πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης κατά το σχολικό έτος 2017-18.

ΥΠΠΕΘ – ΕΓΚΡΙΣΗ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗΣ ΔΡΑΣΕΩΝ-ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗΣ ΝΟΣΗΜΑΤΩΝ ΚΕΕΛΠΝΟ ΣΕ ΣΧΟΛ.ΜΟΝ

Comments Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Έγκριση υλοποίησης δράσεων/παρεμβάσεων και εκπαιδευτικού υλικού του Κέντρου Ελέγχου και Πρόληψης Νοσημάτων (ΚΕ.ΕΛ.Π.ΝΟ.) σε σχολικές μονάδες Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης.