Αρχεία για Μάρτιος 9, 2020

Οδηγίες σχετικά με τα μέτρα πρόληψης κατά της διασποράς του κορωνοϊού COVID-19 στις Σχολικές Μονάδες

Μαρ 20209

Το Υπουργείο Παιδείας και Θρησκευμάτων μάς διαβιβάζει σχετική με το θέμα Εγκύκλιο του Υπουργείου Υγείας, με σκοπό την ενημέρωση της εκπαιδευτικής κοινότητας (μαθητές, εκπαιδευτικούς, Συλλόγους Γονέων & Κηδεμόνων) σε ό,τι αφορά τα συμπτώματα του κορωνοϊού COVID-19, τις απαραίτητες ενέργειες σε περίπτωση εμφάνισης κρούσματος και τα προληπτικά μέτρα κατά της διασποράς της νόσου.   Λήψη αρχείου   […]

Προσωρινή απαγόρευση της παρουσίας κοινού σε αθλητικές εκδηλώσεις, της λειτουργίας χώρων διενέργειας συνεδριακών εκδηλώσεων και της λειτουργίας των Κέντρων Ανοιχτής Προστασίας Ηλικιωμένων (Κ.Α.Π.Η.)

Μαρ 20209

Λήψη αρχείου