Γνωμοδότηση ΠΥΣΕΕΠ Πελοποννήσου για οριστική τοποθέτηση μελών ΕΕΠ & ΕΒΠ
Σας ενημερώνουμε ότι το ΠΥΣΕΕΠ Πελοποννήσου με την υπ΄ αριθ. 14/15-07-2020 Πράξη του, συνέταξε την πρότασή του για οριστική τοποθέτηση μελών Ε.Ε.Π. & Ε.Β.Π. .
Όλα τα μέλη Ε.Ε.Π. & Ε.Β.Π. που αναφέρονται στην πρόταση που κοινοποιείται εδώ με την υπ΄ αριθ. 4983/15-07-2020 εγγράφου της Περιφερειακής Διεύθυνσης Πρωτοβάθμιας & Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Πελοποννήσου, μπορούν να υποβάλουν εντός πέντε (05) ημερών από τη σχετική ανακοίνωση (20-07-2020 έως 24-07-2020) αίτηση επανεξέτασης της πρότασης τοποθέτησης αποκλειστικά μέσω e-mail στην ηλεκτρονική διεύθυνση :mail@dipe.arg.scg.gr .
ΓΝΩΜΟΔΟΤΗΣΗ ΠΥΣΕΕΠ ΓΙΑ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΜΕΛΩΝ ΕΕΠ & ΕΒΠ
Πρόσκληση υποβολής αιτήσεων για προσωρινή τοποθέτηση εκπαιδευτικών που αποσπάστηκαν από άλλα ΠΥΣΠΕ
Η Διεύθυνση Π.Ε. Αργολίδας καλεί τους/τις εκπαιδευτικούς που αποσπάστηκαν από άλλα Π.Υ.Σ.Π.Ε στο Π.Υ.Σ.Π.Ε Αργολίδας για το διδακτικό έτος 2020-2021 , να υποβάλουν δήλωση προσωρινής τοποθέτησης από την Δευτέρα 13-07-2020 έως και την Παρασκευή 17-07-2020 στη Γραμματεία του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Αργολίδας (Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αργολίδας, Αμυμώνης 7Β, Ναύπλιο) ηλεκτρονικά στην ηλεκτρονική διεύθυνση mail@dipe.arg. sch.gr ( σαρωμένη αφού έχει ήδη υπογραφεί), επιβεβαιώνοντας τη λήψη της.
ΑΙΤΗΣΕΙΣ-ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ-ΠΡΟΣΩΡΙΝΗΣ-ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ