Αρχείο ημέρας 14 Μαρτίου 2024

ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ: “ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ”

Την Πέμπτη 14 Μαρτίου 2024 στην αίθουσα της Βιβλιοθήκης του σχολείου μας πραγματοποιήθηκε επιμορφωτική δράση με θέμα: “ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ”. Εισηγήτρια της δράσης ήταν η επισκέπτρια υγείας του Κέντρου Υγείας Αριδαίας κ. Αικατερίνη Πούλου την οποία ευχαριστούμε πολύ.

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΗ ΔΡΑΣΗ: “ΠΡΩΤΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ”

Η σχολική μας κοινότητα πενθεί

“Η σχολική μας κοινότητα πενθεί και συμπαρίσταται στον δάσκαλο του σχολείου μας Καλαϊτζίδη Ιωάννη  και στην οικογένειά του για τον αδόκητο χαμό του γιου τους, που τόσο πρόωρα και στο άνθος της νιότης του, άφησε δυσαναπλήρωτο κενό στους οικείους του.”

Κατηγορίες: Χωρίς κατηγορία | Δεν επιτρέπεται σχολιασμός στο Η σχολική μας κοινότητα πενθεί