Free Gold Modern Calligraphy Luxury Thank You Facebook Post 24

2023 24

Μία μπάλα μπάσκετ ενώνει όλα τα παιδιά ~ Τζάμπολ Αγάπης – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

Συμπεριληπτική δράση του Τμήματος Εργοθεραπείας του σχολείου μας με το Δημοτικό Σχολείο Επισκοπής Γωνίας Θήρας – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

Θεατρική Παράσταση: Τα ξωτικά του Άη Βασίλη & Επίσκεψη μαθητών/τριών Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Θήρας στο σχολείο μας – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

Δράση Συμπερίληψης με τους μαθητές/τριες του Νηπιαγωγείου Μεγαλοχωρίου Θήρας – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

Σχολική εκδρομή στον Παιδότοπο “Ατακτούληδες” – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

Δράση Συμπερίληψης με τους μαθητές/τριες της Γ’ τάξης του Δημοτικού Σχολείου Οίας – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

100 Days Of School Teacher T Shirt

Εκδρομή στο Ειδικό Εργαστήριο Επαγγελματικής Εκπαίδευσης και Κατάρτισης Ε.Ε.Ε.ΕΚ. Θήρας – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

Εκπαιδευτική επίσκεψη στο Βιομηχανικό Μουσείο Τομάτας Δ. Νομικός στη Βλυχάδα Θήρας – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

Εκδρομή στο Πάρκο Κυκλοφοριακής Αγωγής στον Βουρβούλο Θήρας – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

Εκπαιδευτική εκδρομή στο Πολιτιστικό Κέντρο Συμπόσιον στο Μεγαλοχώρι Θήρας – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

Εκπαιδευτική εκδρομή στο Εργαστήριο Ζυθοποιίας Φτέλος – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

Εκπαιδευτική επίσκεψη στο Μουσείο Οίνου του Κουτσογιαννόπουλου – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

Εκδρομή στον παιδότοπο «Ατακτούληδες» – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)

Εκδρομή στο Εργαστήριο Κεραμικής 1260 στο Μεγαλοχώρι Θήρας – Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας (sch.gr)