Ευχαριστούμε πολύ

Ευχαριστούμε θερμά τον Ροταριανό Όμιλο Σαντορίνη-Οία και τον Πρόεδρο κ. Αρσένιο Μούτσο για την ευγενή δωρέα τους έπειτα από αίτημα του σχολείου μας: ενός φορητού βιντεοπροβολέα, ενός φορητού ηχείου με μικρόφωνο και ενός φορητού υπολογιστή για το γραφείο της διεύθυνσης της σχολικής μονάδας. Η παράδοση της δωρεάς πραγματοποιήθηκε σήμερα στο Ειδικό Δημοτικό Σχολείο Φηρών Θήρας με την παρουσία του Αντιδημάρχου Παιδείας του Δήμου Θήρας κ. Κατσίπη Νικολάου και του Προέδρου του Ροταριανού Ομίλου Σαντορίνη – Οία κ. Μούτσου Αρσενίου. Με την πολύτιμη αυτή δωρεά ενισχύεται σημαντικά το αρχείο των εποπτικών μέσων της σχολικής μας μονάδας και αντίστοιχα η αξιοποίησή τους στο εκπαιδευτικό αλλά και διοικητικό έργο της σχολικής μονάδας.