ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ 2020-2021

0

Συγγραφέας: 92dimat | Κατηγορία 02. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ | , στις 06-10-2020

Δ/ΝΤΡΙΑ: ΠΑΛΑΪΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΥΠΟΔ/ΝΤΡΙΑ: ΦΙΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΤΑΞΕΩΝ

Α1: ΠΑΤΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 

Α2: ΝΤΑΗ ΕΛΕΝΗ

Β1: ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ

Β2:  ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

Γ1: ΚΑΡΑΝΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Γ2: ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ    

Δ1: ΦΙΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Δ2: ΣΤΑΜΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε1: ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ε2: ΚΟΡΥΛΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΤ1: ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

ΣΤ2: ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ              

ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ: ΠΑΛΑΪΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ: ΜΠΙΖΟΥΜΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ: ΒΑΪΤΣΗ ΚΑΙΤΗ 

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ: ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ-ΟΛΟΗΜΕΡΟ: ΤΕΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ: ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ,  ΔΕΚΑΡΙΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΝΙΚΟΛΑΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Τ.Π.Ε.:ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ

ΓΑΛΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ: ΤΖΟΥΒΑΛΑ ΑΝΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ:ΚΑΡΟΥΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ: ΚΟΡΟΒΕΣΗ ΕΛΕΝΗ

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ: ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ: ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΗ:ΤΕΚΤΟΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ: ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ & ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΓΙΑ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗ ΩΡΑΡΙΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ: ΚΑΡΑΝΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ: ΠΑΛΑΪΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΦΙΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ & ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΦΡΟΥΤΩΝ, ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ & ΓΑΛΑΚΤΟΣ: ΦΙΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ COVID-19: ΚΟΝΤΟΣΤΑΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ)

Λειτουργία πρωινού προγράμματος

0

Συγγραφέας: 92dimat | Κατηγορία 02. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ | , στις 13-09-2019

Από τη Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου 2019 θα λειτουργούν μόνο τα τμήματα του Πρωινού Προγράμματος, συμπεριλαμβανομένης και της Πρωινής Ζώνης.

Όλοι οι μαθητές/τριες θα αποχωρούν  στις 13:15 .

Το Ολοήμερο Πρόγραμμα θα ξεκινήσει τη λειτουργία του μόλις συμπληρωθούν τα διδακτικά κενά.

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ

0

Συγγραφέας: 92dimat | Κατηγορία 02. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ | , στις 12-09-2019

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

Δ/ΝΤΡΙΑ: ΠΑΛΑΪΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΥΠΟΔ/ΝΤΡΙΑ: ΦΙΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ ΤΑΞΕΩΝ

Α1: ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ  ΕΥΣΤΑΘΙΑ

Α2: ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

Β1: ΦΙΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Β2: ΝΤΑΗ ΕΛΕΝΗ

Γ1: ΚΟΡΥΛΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ   

Γ2: ΣΤΑΜΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Δ1: ΚΑΡΑΝΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Δ2: ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

Ε1: ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε2: ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ

ΣΤ1: ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤ2: ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ                     

ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ: ΠΑΛΑΪΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ: ΒΑΪΤΣΗ ΚΑΙΤΗ 

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ: ΤΕΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ:ΓΕΡΑΚΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ: ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ

ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ: ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ, ΔΕΚΑΡΙΣΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Τ.Π.Ε.:ΝΙΑΡΧΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΑΛΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ: ΤΖΟΥΒΑΛΑ ΑΝΝΑ

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ:ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΜΑΡΘΑ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ: ΜΑΓΚΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ -ΕΙΡΗΝΗ

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ: ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ: ΜΠΟΜΠΟΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΟΥΣΙΚΗ:ΤΕΚΤΟΝΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΜΟΥΣΙΚΗ: ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ ΘΕΑΝΩ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ: ΒΑΡΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ & ΣΥΜΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΩΡΕΣ ΟΛΟΙ ΟΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗΣ: ΚΑΡΑΝΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ: ΠΑΛΑΪΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΦΙΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ & ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΦΡΟΥΤΩΝ, ΛΑΧΑΝΙΚΩΝ & ΓΑΛΑΚΤΟΣ: ΝΤΑΗ ΕΛΕΝΗ, ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ, ΦΙΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

οι εκπαιδευτικοί στα θρανία…

0

Συγγραφέας: 92dimat | Κατηγορία 02. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ | , στις 12-04-2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ-ΠΕΜΠΤΗ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019

0

Συγγραφέας: 92dimat | Κατηγορία 02. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ, 03.ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ | , στις 11-02-2019

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 14 ΜΑΡΤΙΟΥ 2019 ΛΟΓΩ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ ΤΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ  ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥ ΕΡΓΟΥ (1ο ΠΕΚΕΣ)

Αποτέλεσμα εικόνας για ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗ ΔΑΣΚΑΛΩΝ

ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ 2018-2019…..

0

Συγγραφέας: 92dimat | Κατηγορία 02. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ | , στις 12-09-2017

Διευθύντρια: ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΛΑΪΝΗ
5 ώρες ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ – 1 ώρα Θ.Α.

Υποδιευθύντρια:  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΙΛΙΟΥ

Εκπαιδευτικοί Πρωινού Προγράμματος & Ολοημέρου:

Α1: ΦΙΛΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Α2: ΝΤΑΗ ΕΛΕΝΗ

Β1:  ΖΑΒΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

Β2:  ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ

ΓΙ: ΚΑΡΑΝΑΤΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Γ2:   ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

Δ1: ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Δ2:  ΓΑΓΡΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε1:   ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ε2:     ΚΟΥΡΕΜΕΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ             

ΣΤ1:ΚΟΡΥΛΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΤ2: ΣΤΑΜΟΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΛΟΗΜΕΡΟ: ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ & ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ: ΕΥΓΕΝΙΑ ΒΑΡΡΑ

ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΣΤΗΡΙΞΗ : ΜΑΖΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΦΛΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΜΗΜΑ ΥΠΟΔΟΧΗΣ-ΖΕΠ ΙΙ: ΤΡΑΝΤΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΕΣ

ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗ:ΒΑΪΤΣΗ ΚΑΙΤΗ -ΧΑΤΖΗΔΑΜΟΥ ΑΘΗΝΑ

ΑΓΓΛΙΚΑ : ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΚΟΡΝΗΛΙΑ-  ΚΑΨΑΣΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 

ΓΑΛΛΙΚΑ Ε-ΣΤ: ΜΙΧΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Ε-ΣΤ: ΑΓΡΑΦΙΩΤΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

 ΤΠΕ-Η/Υ:ΒΕΡΥΚΙΟΣ ΘΩΜΑΣ-ΠΑΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 ΕΙΚΑΣΤΙΚΑ : ΜΠΟΜΠΟΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΑΓΩΓΗ:Α-Β-Γ-Δ: ΜΙΧΑ ΖΩΗ

 ΜΟΥΣΙΚΗ:ΛΩΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

           

 

 

Top
 
Μετάβαση σε γραμμή εργαλείων