ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΣΗ ΕΠΙΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΣΕΜΙΝΑΡΙΟΥ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ

Συγγραφέας: 92 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ | Κατηγορία 02. ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ, 09. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ | , στις 24-02-2023

Στο πλαίσιο της ενδοσχολικής επιμόρφωσης και της συνεργασίας του Συλλόγου Διδασκόντων με τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων,  πραγματοποιήθηκε το επιμορφωτικό σεμινάριο  με θέμα: «Η σημασία των ορίων στη διαπαιδαγώγηση των παιδιών», την Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου 2023 και ώρα 17:30. Η εισηγήτρια Ψυχολόγος κυρία Νταγιάντα Δέσποινα μοιράστηκε την εμπειρία της και τις γνώσεις της με γονείς και εκπαιδευτικούς. Την ευχαριστούμε θερμά. Επίσης ευχαριστούμε από την καρδιά μας τα μέλη του Συλλόγου Γονέων για την συνδιοργάνωση της επιμορφωτικής συνάντησης καθώς και όλες και όλους  τις/τους εκπαιδευτικούς και γονείς που μας τίμησαν με τη συμμετοχή τους.