Σας ενημερώνουμε ότι σήμερα 26/1/2022 στάλθηκε στο ηλεκτρονικό ταχυδρομείο που μας έχετε δηλώσει το πρόγραμμα των μαθημάτων (μέσω της εκπαιδευτικής πλατφόρμας Webex) για την Πέμπτη 27/01/2022.

Σας στέλνουμε επίσης τις ηλεκτρονικές διευθύνσεις των «δωματίων» των εκπαιδευτικών του σχολείου μας. Το αρχείο είναι σε μορφή pdf.  Παρακαλούμε πρώτα να το «κατεβάσετε» στον σκληρό δίσκο του υπολογιστή σας και κατόπιν να το ανοίξετε, ώστε απρόσκοπτα να μπορείτε να επισκεφθείτε τα «δωμάτια» των εκπαιδευτικών. Πατώντας πάνω στο όνομα του διδάσκοντα ανοίγει σε άλλο παράθυρο το «δωμάτια» του εκπαιδευτικού (μέσω της εκπαιδευτικής πλατφόρμας Webex)

Παρακαλούμε θερμά να μην κοινοποιηθούν οι ηλεκτρονικές διευθύνσεις σε άτομα που δεν εμπλέκονται στην εκπαιδευτική διαδικασία.