Αποφοίτηση των μαθητών της ΣΤ΄ τάξης του σχολείου μας

IMG 20220614 092234Η γιορτή αποχαιρετισμού των μαθητών της  ΣΤ΄ τάξης έγινε την Τρίτη 14 Ιουνίου 2022. Οι μαθητές μάς συγκίνησαν με τις αναδρομές που πραγματοποίησαν στο παρελθόν ενθυμούμενοι τις πρώτες τους εμπειρίες διαβαίνοντας την πόρτα του δημοτικού. Ήταν μια γιορτή γεμάτη ευαισθησία και συναίσθημαΜπράβο στους μαθητές μας και τη δασκάλα τους. Ευχόμαστε στους μαθητές μας καλή πρόοδο στο γυμνάσιο και να θυμούνται με νοσταλγία τα χρόνια του δημοτικού ! Την εκδήλωση τίμησε με την παρουσία του και αντιπροσωπεία του Δ.Σ του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας οι οποίοι αποχαιρέτησαν με αγάπη «τα εκτάκια μας» δίνοντας τους δώρα και γλυκίσματα !

Καλό καλοκαίρι με υγεία σε όλους !

Copyright © 2022. Με την επιφύλαξη όλων των δικαιωμάτων.