European Quality Label

Ο Μονέ, οι φίλοι του κι εμείς πολύ περήφανες για τους συνεργάτες μας , τους γονείς και τα παιδιά μας!
Συγχαρητήρια! Σας έχει απονεμηθεί η Ευρωπαϊκή Ετικέτα Ποιότητας για την εργασία σας στο έργο του eTwinning “Steming with Monet and Friends”.
Αυτό σημαίνει ότι η εργασία σας, η εργασία των μαθητών σας και η συνεργασία με τους συνεργάτες σας πληρούσαν τα κριτήρια του Πλαισίου Ετικέτας Ποιότητας και έλαβαν υψηλή βαθμολογία.
Ως αποτέλεσμα, θα λάβετε ένα πιστοποιητικό το οποίο μπορείτε να εκτυπώσετε και να εμφανίσετε σε περίοπτη θέση στο σχολείο σας. Επίσης, το έργο σας θα παρουσιαστεί σε ειδικό χώρο στην Ευρωπαϊκή Σχολική Εκπαιδευτική Πλατφόρμα.
Για άλλη μια φορά συγχαρητήρια και ελπίζουμε να συνεχίσετε να οργανώνετε έργα υψηλής ποιότητας με άλλους δασκάλους του eTwinning.
Με τους καλύτερους χαιρετισμούς μας,
Η ομάδα του eTwinning
EQL Staeming with Monet and Friends