Η συμμετοχή μας στην παρουσίαση προγραμμάτων σχολείων της δυτικής Θεσσαλονίκης στη Μονή Λαραριστών

1Η Δ/νση Π.Ε. Δυτικής Θεσσαλονίκης σε συνεργασία με τη Δ/νση Παιδείας Δήμου Παύλου Μελά υπό την αιγίδα της Περιφέρειας Κεντρικής Μακεδονίας οργάνωσε μια γιορτή χαράς και δημιουργίας με πρωταγωνιστές τους μαθητές και τις μαθήτριες της Δυτικής Θεσσαλονίκης στη Μονή Λαζαριστών στο πλαίσιο της Εκδήλωσης παρουσίασης Προγραμμάτων Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Αγωγής Υγείας, Πολιτιστικών Θεμάτων σχολικού έτους 2021-2022.
Το σχολείο μας συμμετείχε με τρία τραγούδια για το περιβάλλον. Η χορωδία  αποτελείται από μαθητές της Δ’, Ε’ και ΣΤ’ τάξης. Στο σαξόφωνο η μαθήτρια της Ε’ τάξης, Ιωάννα Μασμανίδου.
Δημοσιεύθηκε στην Erasmus+, KA1, Ευρωπαϊκά Προγράμματα, Περιβαλλοντικά προγράμματα. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.