Ανακοίνωση για τη λειτουργία του σχολείου στις 10 Ιουνίου 2015
Σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα για την επιλογή Διευθυντών σχολικών μονάδων:
“10/6/2015 Συνεδριάσεις συλλόγων διδασκόντων και διεξαγωγή της διαδικασίας της μυστικής ψηφοφορίας. Η διαδικασία της ψηφοφορίας θα ξεκινήσει μία διδακτική ώρα πριν από τη λήξη του πρωινού ωραρίου κάθε σχολικής μονάδας. Συνεπώς τη συγκεκριμένη ημέρα δεν θα πραγματοποιηθεί η τελευταία διδακτική ώρα, ούτε το ολοήμερο πρόγραμμα…”
Επομένως την Τετάρτη 10 Ιουνίου 2015 οι μαθητές θα σχολάσουν στις 13.15΄.
Η πρωινή ζώνη του ολοημέρου θα λειτουργήσει κανονικά.
Αφήστε μια απάντηση