Αρχεία για 4 Νοεμβρίου, 2014
Νέο ΔΣ στο Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων – Απόφαση συνδρομής
Στις 26-10-2014 και ώρα 19:00 συνήλθαν τα μέλη του νεοεκλεγέντος ΔΣ που προήλθε από τη Γενική συνέλευση της 21-10-2014 και σύμφωνα με το καταστατικό του Συλλόγου έγινε η κατανομή αξιωμάτων μεταξύ των μελών. Ύστερα από κοινή απόφαση των μελών έγινε η ακόλουθη κατανομή: Λυμπερίδης Αθανάσιος Πρόεδρος Μίτζιας Αναστάσιος Αντιπρόεδρος Μπελεζάκη Κωνσταντίνα […]
Συγγραφέας: 2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ στις 4 Νοεμβρίου, 2014 Ανακοινώσεις, Με γονείς | ετικέτες: Γονείς |
Δεν υπάρχουν σχόλια