Μεγάλη επιτυχία του χριστουγεννιάτικου “…ν’ αγοράσω βιβλίο”

Με μεγάλη μας χαρά σας ενημερώνουμε ότι το χριστουγεννιάτικο παζάρι μας με θέμα “Αγόρασε στολίδι/κεκάκι να αγοράσω βιβλίο” σημείωσε απροσδόκητη επιτυχία χάρη στην ένθερμη συμμετοχή σας την ημέρα επίδοσης της βαθμολογίας, συγκεντρώνοντας ένα αξιόλογο ποσό για την αγορά αγγλικών ξενόγλωσσων βιβλίων – παραμυθιών που θα εμπλουτίσουν τη βιβλιοθήκη του σχολείου μας και θα μας βοηθήσουν να αγαπήσουμε ακόμη περισσότερο την αγγλική γλώσσα!

Εκ μέρους των μαθητών που συμμετείχαν και της υπεύθυνης εκπαιδευτικού Αγγλικών κας Τατάρη Δώρας, ένα μεγάλο ευχαριστώ σε γονείς, συναδέλφους εκπαιδευτικούς και τον Διευθυντή του σχολείου μας που αγκάλιασαν την προσπάθεια μας.

Σας αποκαλύπτουμε κάποια στιγμιότυπα από την όλη προσπάθεια προετοιμασίας μας στην τάξη! → XRISTOUGENNIATIKO BAZAAR

Καλή μας Χρονιά!!!