Ευχαριστήρια Επιστολή

24ο Νηπιαγωγείο Καβάλας

Προς: Αθλητικός Σύλλογος Ταεκβοντό Καβάλας

Θέμα: Ευχαριστίες για την εθελοντική συμμετοχή σας στην δράση Erasmus SMART MOVE

Αξιότιμε, κύριε Παλτόγλου,

Εκ μέρους του 24ου Νηπιαγωγείου Καβάλας, θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις θερμές ευχαριστίες μας για την εθελοντική συμμετοχή σας στην δράση Erasmus SMART MOVE.

Η παρουσία σας στο σχολείο μας και η διδασκαλία του αθλήματος του ταεκβοντό και της ξιφασκίας στα νήπια μας, αποτέλεσε μια αξέχαστη εμπειρία για τα παιδιά. Η ενθουσιαστική τους ανταπόκριση και η χαρά που ένιωσαν, μαρτυρούν την επιτυχία της δράσης σας.

Ευχαριστούμε θερμά τους προπονητές και τους αθλητές σας για τον επαγγελματισμό, την υπομονή και την αγάπη τους προς τα παιδιά. Η εθελοντική σας προσφορά συνέβαλε σημαντικά στην εκπαιδευτική μας δραστηριότητα και στην προώθηση των αξιών του αθλητισμού στους μικρούς μας μαθητές.

Σας προσκαλούμε στην τελική γιορτή του σχολείου μας, που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 12 Ιουνίου 2024 και ώρα 20:00, για την αποφοίτηση των νηπίων. Θα θέλαμε να σας τιμήσετε με την παρουσία σας ως επίτιμους καλεσμένους.

Θα είναι τιμή μας η παρουσία σας στην γιορτή μας.

Το Σύλλογο Διδασκόντων του 24ου Νηπιαγωγείου Καβάλας

Ευχαριστήρια επιστολή

Προς: ΟΜΙΛΟΣ ΚΛΑΣΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΟΚΑΦ)

Θέμα: Ευχαριστήρια επιστολή για την εθελοντική συμμετοχή σας στο Erasmus+ SMART MOVE

Αξιότιμοι κύριοι/ες,

Εκ μέρους του 24ου Νηπιαγωγείου Καβάλας, θα θέλαμε να εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες για την εθελοντική συμμετοχή σας στο πρόγραμμα Erasmus+ SMART MOVE. Η παρουσία σας στο νηπιαγωγείο μας, στο πλαίσιο της δράσης, αποτέλεσε μια μοναδική εμπειρία για τα παιδιά μας.

Με μεγάλη χαρά και ενθουσιασμό, τα νήπια ήρθαν σε επαφή με τα αθλήματα του στίβου, γνωρίζοντας βασικές έννοιες και τεχνικές, με τρόπο παιγνιώδη και διασκεδαστικό. Η καθοδήγηση και η ενθάρρυνση από τους έμπειρους προπονητές σας, συνέβαλαν στην καλλιέργεια του αθλητικού πνεύματος και στην ανάπτυξη δεξιοτήτων, όπως η ομαδικότητα, ο σεβασμός στον αντίπαλο και η ευγενής άμιλλα.

Η εθελοντική προσφορά σας άφησε άριστες εντυπώσεις στο νηπιαγωγείο μας και ενίσχυσε σημαντικά τους στόχους του προγράμματος Erasmus+ SMART MOVE. Σας ευχαριστούμε από τα βάθη της καρδιάς μας για τον χρόνο, την αφοσίωση και το μεράκι σας.

Επιπλέον, θα θέλαμε να σας προσκαλέσουμε στην τελική γιορτή του νηπιαγωγείου μας, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 12 Ιουνίου 2024 και ώρα 20:00, στο πλαίσιο της αποφοίτησης των νηπίων. Θα αποτελούσε μεγάλη τιμή για εμάς να σας έχουμε ως επίτιμους καλεσμένους στην γιορτή μας.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 24ου Νηπιαγωγείου Καβάλας

Ευχαριστήρια Επιστολή

Προς: ΜΠΑΣ Αγίας Βαρβάρας

Από: 24ο Νηπιαγωγείο Καβάλας

Θέμα: Ευχαριστήρια για την εθελοντική συμμετοχή σας στο Erasmus+ SMART MOVE

Αγαπητά μέλη της ΜΠΑΣ Αγίας Βαρβάρας,

Εκ μέρους του 24ου Νηπιαγωγείου Καβάλας, θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις θερμές μας ευχαριστίες για την εθελοντική συμμετοχή σας στο πρόγραμμα Erasmus+ SMART MOVE.

Η παρουσία σας στο νηπιαγωγείο μας και η εξοικείωση των νηπίων με το άθλημα του μπάσκετ άφησε άριστες εντυπώσεις. Η ενέργεια, η φιλικότητα και η διδακτική σας προσέγγιση συνέβαλαν ουσιαστικά στην επιτυχημένη υλοποίηση του προγράμματος και στην αγάπη των παιδιών για το άθλημα.

Ως ελάχιστη ένδειξη εκτίμησης για την προσφορά σας, σας προσκαλούμε στην τελική γιορτή του νηπιαγωγείου μας, που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 12 Ιουνίου 2024 και ώρα 20:00, για την αποφοίτηση των νηπίων. Θα μας τιμήσετε ιδιαίτερα αν αποδεχθείτε την πρόσκλησή μας και παρευρεθείτε στην γιορτή μας ως επίτιμοι καλεσμένοι.

Ευχόμαστε καλή συνέχεια στο έργο σας και ευελπιστούμε σε μελλοντικές συνεργασίες.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων του 24ου Νηπιαγωγείου Καβάλας