Ευχαριστήρια Επιστολή

24ο Νηπιαγωγείο Καβάλας

Προς: Αθλητικός Σύλλογος Ταεκβοντό Καβάλας

Θέμα: Ευχαριστίες για την εθελοντική συμμετοχή σας στην δράση Erasmus SMART MOVE

Αξιότιμε, κύριε Παλτόγλου,

Εκ μέρους του 24ου Νηπιαγωγείου Καβάλας, θα θέλαμε να σας εκφράσουμε τις θερμές ευχαριστίες μας για την εθελοντική συμμετοχή σας στην δράση Erasmus SMART MOVE.

Η παρουσία σας στο σχολείο μας και η διδασκαλία του αθλήματος του ταεκβοντό και της ξιφασκίας στα νήπια μας, αποτέλεσε μια αξέχαστη εμπειρία για τα παιδιά. Η ενθουσιαστική τους ανταπόκριση και η χαρά που ένιωσαν, μαρτυρούν την επιτυχία της δράσης σας.

Ευχαριστούμε θερμά τους προπονητές και τους αθλητές σας για τον επαγγελματισμό, την υπομονή και την αγάπη τους προς τα παιδιά. Η εθελοντική σας προσφορά συνέβαλε σημαντικά στην εκπαιδευτική μας δραστηριότητα και στην προώθηση των αξιών του αθλητισμού στους μικρούς μας μαθητές.

Σας προσκαλούμε στην τελική γιορτή του σχολείου μας, που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 12 Ιουνίου 2024 και ώρα 20:00, για την αποφοίτηση των νηπίων. Θα θέλαμε να σας τιμήσετε με την παρουσία σας ως επίτιμους καλεσμένους.

Θα είναι τιμή μας η παρουσία σας στην γιορτή μας.

Με εκτίμηση,

Το Σύλλογο Διδασκόντων του 24ου Νηπιαγωγείου Καβάλας