Το 1ο Νηπιαγωγείο ιδρύθηκε το 1973 στην Ερέτρια, μια παραλιακή κωμόπολη της Εύβοιας, 20 χιλιόμετρα από την Χαλκίδα, στον Νότιο Ευβοϊκό κόλπο. Είναι 2/θ νηπιαγωγείο με 2 πρωινά τμήματα και 1 ολοήμερο .
22/7/1943: Διακόσιες χιλιάδες λαού στην κατεχόμενη Αθήνα πραγματοποιούν μαχητική διαδήλωση εναντίον της απόφασης των Γερμανών να παραχωρήσουν στη Βουλγαρία ολόκληρη τη Βόρεια Ελλάδα ως τον Αξιό.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.ΕντάξειΔιαβάστε περισσότερα
Πρόσφατα σχόλια