Αγαπητοί γονείς, σας ενημερώνουμε ότι για να συνοδεύσετε το μαθητή/τη μαθήτρια στο σχολείο θα πρέπει να στείλετε μήνυμα με τον αριθμό 4 στο 13033 (και το μεσημέρι). Παράλληλα, οι γονείς – συνοδοί πρέπει να έχουν μαζί τους το απαραίτητο έγγραφο που δηλώνει ότι το παιδί τους φοιτά στο συγκεκριμένο σχολείο. Το συγκεκριμένο έγγραφο, που ονομάζεται Βεβαίωση Κυκλοφορίας Ανηλίκου/ης Μαθητή/τριας και φέρει την  υπογραφή της Δ/ντριας του σχολείου, δόθηκε σε όλους τους μαθητές/ τις μαθήτριες την Παρασκευή 6/11/2020.

Στο χρόνο που υπάρχει περιλαμβάνεται ο χρόνος που χρειάζεστε μέχρι να έρθετε και να επιστρέψετε στην οικία σας. Η ώρα προσέλευσης στο σχολείο το πρωί παραμένει 08.00-08.15 και η ώρα αποχώρησης το μεσημέρι είναι στις 13.15 με το χτύπημα του κουδουνιού (ή την ώρα αποχώρησης του Ολοήμερου).

Θα παρακαλούσαμε να μην υπάρχουν καθυστερήσεις τόσο το πρωί αλλά και το μεσημέρι καθώς η πόρτα δεν θα ανοίγει μετά τη συγκεκριμένη ώρα.

Για οποιαδήποτε καθυστέρηση οφείλετε να ενημερώνετε τηλεφωνικά το σχολείο.

Καλή δύναμη σε όλους.

Η Δ/ντρια