Αρχεία για 18 Νοεμβρίου 2020

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΓΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟ

Παρακαλούνται όσοι γονείς πληρούν τα κριτήρια για να λάβουν τάμπλετ για την εξ αποστάσεως εκπαίδευση (χαμηλό εισόδημα, ανεργία, μονογονεϊκή οικογένεια, πολυτεκνία, μαθησιακές δυσκολίες) και πραγματικά δεν έχουν την οικονομική δυνατότητα να αγοράσουν, παρακαλούμε να στείλουν στην ηλεκτρονική διεύθυνση το σχολείου μία Υπεύθυνη Δήλωση ζητώντας να λάβουν εξοπλισμό και εξηγώντας τους λόγους. Ταυτόχρονα θα πρέπει να επισυναπτούν τα σχετικά παραστατικά. Εάν θέλουν να φέρουν στο σχολείο την υπεύθυνη δήλωση και τα σχετικά παραστατικά, μπορούν να έρθουν αφού κλειστεί ένα ραντεβού μετά από μηνυμά τους στο  σχολείο: mail@12dim-koryd.att.sch.gr.

Παρακαλούμε οι σχετικές υπεύθυνες δηλώσεις να έχουν γίνει έως την Παρασκευή 20/11/2020.

ΕΠΕΙΓΟΥΣΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι οι απροσπέλαστες δυσκολίες που αντιμετωπίζετε για να μπείτε στο webex δεν οφείλονται στους εκπαιδευτικούς ή σε εσάς. Πιθανά είναι σφάλμα του συστήματος.

Υπομονή