Αρχεία για 8 Μαΐου 2020

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2020-2021

Παρακαλούνται, όποιοι γονείς ενδιαφέρονται να εγγράψουν το παιδί τους στο ολοήμερο πρόγραμμα του σχολείου για το σχολικό έτος 2020-2021 να κατεβάσουν το επισυναπτόμενο αρχείο, να το συμπληρώσουν και να το αποστείλουν ηλεκτρονικά στο e-mail του σχολείου: mail@12dim-koryd.att.sch.gr.

Εάν το αρχείο δεν ανοίγει, προσπαθήστε να το δείτε αργότερα ή να κάνετε “Λήψη” του συγκεκριμένου αρχείου. Το πρόβλημα εμφανίζεται λόγω δυσλειτουργίας του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου.

Η αποστολή των αιτήσεων θα πρέπει να γίνει μέχρι την Παρασκευή, 15 Μαίου 2020.

Παρακαλείσθε να συμπληρώσετε όλα τα πεδία.

Τα έγγραφα που θα σημειώνετε ότι προσκομίζονται (π.χ. βεβαίωση εργασίας ή ανεργίας του γονέα) θα έχετε τη δυνατότητα να τα προσκομίσετε όταν ανοίξουν τα σχολεία. Όποιος όμως έχει τη δυνατότητα, καλό θα ήταν. να τα σαρώσει και να τα αποστείλει ηλεκτρονικά.

ΕΓΓΡΑΦΕΣ Α’ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Υπάρχει δυνατότητα και για ηλεκτρονική υποβολή εγγραφής στην Α΄δημοτικού αλλά δεν μας έχουν σταλεί σχετικές οδηγίες. Αν έχουμε κάτι νεότερο θα σας ενημερώσουμε με σχετική ανακοίνωση.

ΕΓΓΡΑΦΕΣ Α΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Παρακάτω θα βρείτε ανακοίνωση για τα έγγραφα που χρειάζονται για την εγγραφή των μαθητών στην Α΄δημοτικού.

Επίσης, θα βρείτε:α. την αίτηση εγγραφής, β. την αίτηση εγγραφής στο ολοήμερο πρόγραμμα του σχολείου, γ. το ΑΔΥΜ το οποίο θα πρέπει να συμπληρωθεί από τον γιατρό σας

Μπορείτε να τα εκτυπώσετε, να τα συμπληρώσετε και να τα προσκομίσετε στο σχολείο σύμφωνα με τις οδηγίες και στις ημερομηνίες  που δίνονται.

Όπου δεν εμφανίζεται το αρχείο, είτε δοκιμάστε να το δείτε αργότερα, είτε προσπαθήστε να κάνετε”Λήψη” του συγκεκριμένου αρχείου. Το πρόβλημα αυτό εμφανίζεται λόγω δυσλειτουργίας του Πανελλήνιου Σχολικού Δικτύου.