Αρχεία για 29 Νοεμβρίου 2019

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ/ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

1.Στις 11 Δεκεμβρίου 2019, ημέρα Τετάρτη το σχολείο θα παραμείνει κλειστό λόγω Γενικής Συνέλευσης των εκπαιδευτικών Κορυδαλλού.

1. Η γιορτή της Β΄και Α΄δημοτικού θα πραγματοποιηθεί στις 23 Δεκεμβρίου και ώρα 8:30 στην αίθουσα εκδηλώσεων του σχολείου.
  2. Στις 23 Δεκεμβρίου και ώρα 10.00 (μετά τη γιορτή της Β΄και Α΄δημοτικού) θα δοθούν οι Έλεγχοι του τριμήνου από τους δασκάλους των τάξεων Γ΄, Δ΄, Ε΄, Στ΄.

4.Από τις 16 έως τις 20 Δεκεμβρίου θα πραγματοποιηθεί στο σχολείο παζάρι με φιλανθρωπικό σκοπό, όπως έχετε ήδη ενημερωθεί. Απλά, σας υπενθυμίζουμε τη συμμετοχή σας.

1. Στις 18 Δεκεμβρίου θα παρακολουθήσουν οι μαθητές στο σχολείο συναυλία πνευστών χάλκινων οργάνων. Θα λάβετε Υπεύθυνη Δήλωση.
  2. Στις 19 Δεκεμβρίου οι μαθητές του σχολείου με τη συνοδεία των δασκάλων τους θα παρακολουθήσουν τη θεία λειτουργία στο Ι. Ν. του Προφήτη Ηλία.

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΣΘΕ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΣΕΡΧΕΣΤΕ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΤΟ ΚΥΛΙΚΕΙΟ. ΚΑΤΑ ΤΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΑΠΑΓΟΡΕΎΕΤΑΙ Η ΕΙΣΟΔΟΣ. ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΙΝΕΤΕ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑ ΦΑΚΕΛΟ ΜΕ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΚΥΡΙΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ