Ακόμη μια έκπληξη περίμενε το Νηπιαγωγείο μας, για την δωρεά βιβλίων αλλά και βιβλιοθήκης ταυτόχρονα , για να τοποθετηθούνε οι καινούριοι τίτλοι βιβλίων, από την εταιρεία Χαϊτογλου. Τα παιδιά ενθουσιάστηκαν και τους ευχαρίστησαν στέλνοντας τις ζωγραφιές τους, με μια ευχαριστήρια επιστολή. Ευχαριστούμε επίσης τους γονείς που συνέβαλαν στην συναρμολόγηση και τοποθέτηση της βιβλιοθήκης.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ!!!!!!!