Το σχολείο μας !

Σχολικό έτος 2021-22

Το σχολείο μας βρίσκεται στην οδό Φλέμινγκ 6 στο κέντρο της Πόλης , στα Τρίκαλα Θεσσαλίας .Για το σχολικό έττος 2021-22 αποτελείται από τρία πρωινά και ένα ολοήμερο τμήμα.Στο 1ο τμήμα υπεύθυνη νηπιαγωγός είναι η κ.Αγορή Τζερεμέ,στο 2ο τμήμα η κ. Μάχη Πανουργιά ,στο 3ο τμήμα η κ. Παπαζαφείρη Μαρία και στο ολοήμερο η κ. Μερισιώτη Αλεξάνδρα. Προισταμένη είναι η κ. Παπαζαφείρη Μαρία.

Σχολικό έτος 2022-23

Το σχολείο μας βρίσκεται στην οδό Φλέμινγκ 6 στο κέντρο της Πόλης , στα Τρίκαλα Θεσσαλίας .Για το σχολικό έττος 2022-23 αποτελείται από 2 πρωινά και ένα ολοήμερο τμήμα.Από φέτος το σχολείο μας ανήκει στα διερυμένα νηπιαγωγεία που θα λειτουργήσουν μέχρι 5.30 μ.μ.  Στο 1ο τμήμα υπεύθυνη νηπιαγωγός είναι η κ.Αγορή Τζερεμέ,Νηπιαγωγός στο 2ο τμήμα η κ. Μάχη Πανουργιά ,Νηπιαγωγός στο ολοήμερο κ. Παπαζαφείρη Μαρία Νηπιαγωγός σε συνύπαρξη με την κ. Ζιώγου Ζωή αναπληρώτρια νηπιαγωγός . Στο τμήμα των Αγγλικών θα είναι η κ. Αυγέρη Ιωάννα, Καθηγήτρια Αγγλικών.. Στο προσωπικό του σχολείου μας ανήκει  και η σχολική νοσηλεύτρια Ζήκα Ελένη .  Προισταμένη είναι η κ. Παπαζαφείρη Μαρία.