Θερμά συγχαρητήρια στο μαθητή του σχολείου μας Τσιαράπα Αθανάσιο που διακρίθηκε στο διαγωνισμό έκθεσης για τον εθελοντισμό που αφορούσε στα Γενικά και Επαγγελματικά Λύκεια του νομού μας. Συνολικά 385 μαθητές και μαθήτριες του νομού Χαλκιδικής συμμετείχαν στο διαγωνισμό και τα σχολεία επέλεξαν τις καλύτερες εκθέσεις, 29 στο σύνολό τους που στάλθηκαν στην τελική φάση. Ο μαθητής Τσιαράπας Αθανάσιος έλαβε το Α’ βραβείο ανάμεσα στους μαθητές της Γ’ Λυκείου.

Η τελετή βράβευσης θα πραγματοποιηθεί σε ειδική εκδήλωση στο Επιμελητήριο Χαλκιδικής, την Τρίτη 26 Φεβρουαρίου 2013, στις 11:30π.μ. και στους νικητές θα απονεμηθεί ως έπαθλο ένας φορητός ηλεκτρονικός υπολογιστής.

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και εκπαιδευτικούς που συμμετείχαν στο διαγωνισμό!