ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗ ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΥ ΚΑΙ ΜΕΛΩΝ ΤΗΣ Π.Ο. 27/6/2022

Η παιδαγωγική ομάδα του Κ.Ε.ΠΕ.Α.

Από την 1/9/2022, το Κ.Ε.ΠΕ.Α. στο  Μητροπολιτικό Πάρκο Αντώνη Τρίτση,  λειτουργεί στο Ίλιον,  με προσωρινή στέγαση  στη Δ/νση Σπύρου Μουστακλή 23 στο κτίριο 2 στην αίθουσα συνεδριάσεων του Φορέα Διαχείρισης του Πάρκου, και έχει στελεχωθεί με την υπ’ αριθμ. 11519/27-6-2022 Απόφαση της Περιφερειακής Δ/νσης Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης Αττικής από τους εκπαιδευτικούς:

Εμμανουήλ  Χατζηελευθερίου Προϊστάμενος ΠΕ 04.05
Αικατερίνη Νταή Μέλος Π.Ο.  ΠΕ 04.02
Έλενα Λαμπροπούλου Μέλος Π.Ο.  ΠΕ 60

Το Κ.Ε.ΠΕ.Α., όπως όλα τα Κ.Ε.ΠΕ.Α. της χώρας, στοχεύει στη δημιουργία γνωστικού και αξιακού υπόβαθρου στους μαθητές και στους νέους, ώστε να αναπτύξουν υπεύθυνες στάσεις και συμμετοχικές συμπεριφορές, που θα συμβάλουν στην προστασία της οικολογικής ισορροπίας, της ποιότητας ζωής και της βιώσιμης ανάπτυξης.

1 σχόλιο

1. Γεια σας, αυτό είναι ένα σχόλιο.
    Για να ξεκινήσετε με την έγκριση, επεξεργασία και διαγραφή σχολίων, παρακαλώ επισκεφθείτε την οθόνη Σχόλια στον Πίνακα Ελέγχου.
    Τα άβαταρ των σχολιαστών προέρχονται από το Gravatar.

Τα σχόλια είναι απενεργοποιημένα.