Μετάβαση στα σχόλια

02.11.2012 : Βράβευση του Θεσμού “Αριστεία και καλές πρακτικές στην Α/θμια & Δ/θμια Εκπ/ση 2012” 3 Νοεμβρίου 2012

Συντάκτης: Ιωάννα Χαρδαλούπα | κατηγορίες: αριστεία 2012| Βράβευση| μάθηση 2.0| Παρουσίαση
2 σχόλια

Στην Αθήνα βρέθηκαν την Παρασκευή, 02.11.2012, οι συντελεστές από 104 έργα που επιλέχτηκαν από επιτροπή του ΥΠΑΙΘΠΑ.  Παρόντες οι εκπαιδευτικοί, που τα υλοποίησαν και διακρίθηκαν. Ανάμεσά τους και 8 εκπαιδευτικοί του Πρότυπου Πειραματικού Γυμνασίου Πανεπιστημίου Πατρών, που βραβεύτηκαν για την συμμετοχή και υλοποίηση του προγράμματος “Το εικονικό Μουσείο στο σχολείο – The virtual museum at school”.

Στην Βράβευση εκτός από τους εκπαιδευτικούς παρευρέθηκε και ο Δ/ντής της Σχολικής Μονάδας μαζί με 3 μαθήτριες, που συμμετείχαν στο βραβευμένο έργο.

"Οι φρουροί της Αχαϊας"

“Οι Φρουροί της Αχαϊας” : Ήταν σχόλιο ενός από τους συμμετέχοντες και το βρήσκω πολύ πετυχημένο!!

Φώτο μπροστά από το πόστερ μας

Ο κ. Ιωαννίδης, υφυπουργός Αθλητισμού, πολύ υπομονετικά έβγαλε και μαζί μας φωτογραφία μπορστά από το πόστερ του Σχολείου μας!

Εδώ το πόστερ του σχολείου και εδώ η παρουσίαση του βραβευμένου Προγράμματος!