MAKE A WISH
Τετάρτη, 1 Δεκεμβρίου 2021, 20:13  Με ετικέτα ,

MakeAwishNiotaΤο Γυμνάσιο Φουρφουρά στα πλαίσια του δημιουργικού διαγωνισμού του προγράμματοςbraxio Αστέρι της Ευχής έλαβε μέρος στην κατηγορία Σχεδίασε το Αστέρι σου. Η μαθήτρια της Α΄ Γυμνασίου Νιότα Ζουγανέλη έδειξε για άλλη μια φορά την δημιουργικότητα της και την ευαισθησία της σε κοινωνικά θέματα, ξεδιπλώνοντας το ταλέντο της στη σχεδίαση του Αστεριού της που με αυτό λάβαμε μέρος στον διαγωνισμό.

Επίσης, όλοι οι μαθητές του σχολείου μας έδειξαν την ευαισθησία τους και την δοτικότητα τους ενισχύοντας τον σκοπό του Make a Wish.

Ευχόμαστε μέσα από την καρδιά μας όλες οι ευχές των παιδιών να πραγματοποιηθούν!

Ευχαριστούμε όλα τα παιδιά μας για την έμπρακτη στήριξη που έδειξαν!

Ευχαριστούμε ιδιαίτερα την μαθήτρια μας Νιότα για τη δημιουργία της, και ευχόμαστε το Αστέρι της να είναι καλοτάξιδο και να φτάσει όσο πιο ψηλά μπορεί!