Αρχική » Ανακοινώσεις » ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΓΕΛ 2021

ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΙΤΗΣΗΣ-ΔΗΛΩΣΗΣ ΓΙΑ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ ΓΕΛ 2021

Παρακάτω θα βρείτε το έντυπο της αίτησης για τις Πανελλαδικές εξετάσεις του 2021 μαζί με τις σχετικές οδηγίες, τις οποίες πρέπει να διαβάσετε προσεκτικά.

ΕΝΤΥΠΟ ΑΙΤΗΣΗΣ
ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΗΣ ΑΙΤΗΣΗΣ

1. Θα πρέπει να κατεβάσετε το έντυπο στον υπολογιστή σας και να συμπληρώσετε ΜΟΝΟ τα γκρι στοιχεία. Τα υπόλοιπα συμπληρώνονται από το σχολείο.
  2. Γράφουμε με κεφαλαία και ευανάγνωστα.
  3. Η ημερομηνία υποβολής της αίτησης  είναι από τις 25/11/20 έως τις 30/11/20.

Για οποιαδήποτε  διευκρίνηση επικοινωνήστε με το σχολείο στο 2246045290 ή στο ημεηλ   mail@gym-chalk.dod.sch.gr

Αργότερα και με την ομαλοποίηση της κατάστασης θα προσκομιστούν τα απαραίτητα δικαιολογητικά και θα οριστικοποιηθούν οι επιλογές σας.

Νικόλαος Τσατταλιός

7/5/1945: Τέλος του Β Παγκοσμίου Πολέμου
Οι Γερμανοί υπογράφουν την παράδοσή τους στο στρατηγείο του Αϊζενχάουερ, στην πόλη Ρεμς.