Η Διεύθυνση Π.Ε. Αργολίδας καλεί τους/τις εκπαιδευτικούς που αποσπάστηκαν από άλλα Π.Υ.Σ.Π.Ε στο Π.Υ.Σ.Π.Ε Αργολίδας για το διδακτικό έτος 2020-2021 , να υποβάλουν δήλωση προσωρινής τοποθέτησης από την Δευτέρα 13-07-2020 έως και την Παρασκευή 17-07-2020 στη Γραμματεία του Π.Υ.Σ.Π.Ε. Αργολίδας (Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Αργολίδας, Αμυμώνης 7Β, Ναύπλιο) ηλεκτρονικά στην ηλεκτρονική διεύθυνση mail@dipe.arg. sch.gr ( σαρωμένη αφού έχει ήδη υπογραφεί), επιβεβαιώνοντας τη λήψη της.
ΑΙΤΗΣΕΙΣ-ΑΠΟΣΠΑΣΗΣ-ΠΡΟΣΩΡΙΝΗΣ-ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ