Κοινή Συνεδρίαση Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων με τον Σύλλογο Διδασκόντων.

Την Πέμπτη 17 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 10:00 π.μ. στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του σχολείου έλαβε χώρα κοινή εθιμοτυπική συνεδρίαση του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του Δημ Σχ. Καρδιτσομαγούλας με το Σύλλογο Διδασκόντων του Σχολείου. Θέμα της κοινής συνεδρίασης ήταν η γνωριμία των εκπαιδευτικών με τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων, η ανταλλαγή γόνιμων απόψεων που θα υποβοηθήσουν να αναπτυχθεί καλύτερα και σε υγιείς βάσεις το τρίπτυχο εκπαιδευτικοί-μαθητές-γονείς, με στόχο την καλύτερη λειτουργία της σχολικής μας μονάδας, αλλά και την διάχυσή της στη τοπική και ευρύτερη κοινότητα. Για την ιστορία παρακάτω αναφέρονται τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων:

ΠΡΟΕΔΡΟΣ : Ζήση Μάγδα,  ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ : Γιολδάσης Δημήτρης,  ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ : Όλγα Ντανοβασίλη ,  ΤΑΜΙΑΣ : Σκόρρας Απόστολος,

1ο ΜΕΛΟΣ : Γαρυφαλιά Κουτρομάνου,  2ο ΜΕΛΟΣ : Γεωργία Γιαννάκου, 1ο ΑΝΑΠΛ/ΚΟ ΜΕΛΟΣ : Βάσω Κωστού, 2ο ΑΝΑΠΛ/ΚΟ ΜΕΛΟΣ : Μαρίνα Αλεξίου.

syllogos gonewn