ΚΟΠΗ ΠΙΤΑΣ

Πραγματοποιήθηκε  τη  Δευτέρα  13  Ιανουαρίου  2020  η  κοπή  πίτας  στο  σχολείο  μας,  με  αφορμή  την  έλευση  του  νέου  έτους.  Προσφέρθηκαν  από τον σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων,  οι βασιλόπιτες για κάθε τάξη του σχολείου μας,  μαζί από ένα δώρο  για τους μαθητές που κέρδισαν το φλουρί, όπως επίσης και για τον σύλλογο διδασκόντων. Επιπλέον  ο  σύλλογος  έδωσε  σε  όλους  τους  μαθητές  από  ένα  σακουλάκι  με  γλυκύσματα  και  χυμό.  Τους  ευχαριστούμε  πολύ  που  είναι  πάντα  κοντά  μας  σε  τέτοιες  στιγμές.   Ευχόμαστε  σε  όλους  τους  μαθητές  μας,  καθώς  και  στις  οικογένειές  τους,  ΚΑΛΗ  ΧΡΟΝΙΑ,  με  υγεία,  διάθεση  για  πρόοδο  και  προκοπή  και  κυρίως  ειρήνη  σε  όλον  τον  κόσμο.  Και  του  χρόνου.