Στις 19 Ιανουαρίου 2021 οι μαθητές στης ΣΤ΄ τάξης του Σχολείου μας “συναντήθηκαν” διαδικτυακά με την κυρία Χριστίνα Μήλιου στο πλαίσιο του Ευρωπαϊκού Προγράμματος ΚΑ3 Teachers 4 Europe ” Setting an Agora for democratic culture” , που αφορά στην καλλιέργεια δημοκρατικής συνείδησης και την αναγνώριση της αξίας των ανθρώπινων δικαιωμάτων. Η κυρία Μήλιου, εκπαιδευτικός Πληροφορικής […]
Κάτω από : Δραστηριότητες | Δεν υπάρχουν σχόλια »