Την Τετάρτη 29 Νοεμβρίου οι μαθητές και οι μαθήτριες της Ε’ & Στ ΄τάξης του σχολείου μας επισκέφτηκαν το Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης Θ. Παπαγιάννης στο Ελληνικό Ιωαννίνων. Συμμετείχαν στο εκπαιδευτικό πρόγραμμα του ΚΕΠΕΑ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ «Γλυπτά και ανάγλυφα της Απείρου χώρας». Η εξαιρετική και αεικίνητη υπεύθυνη του ΚΕΠΕΑ Πραμάντων κα Κατερίνα Κατέρη τους μύησε στην γλυπτική […]
Κάτω από : Δραστηριότητες | Δεν υπάρχουν σχόλια »