Διακρίσεις για το σχολείο μας στον Οnline διαγωνισμό ρομποτικής της WRO HELLAS » Χορεύοντας την Άνοιξη».

Συγχαρητήρια στους μικρούς μας μαθητές της Β τάξης του Δημοτικού και του Ολοήμερου Νηπιαγωγείου  ,στις δασκάλες τους κυρίες Γούλα Μαρία , Ευγενία  Κατσάλη και στους γονείς τους για τις διακρίσεις τους στον Οnline διαγωνισμό ρομποτικής της WRO HELLAS » Χορεύοντας την Άνοιξη».

Συγχαρητήριο μήνυμα από την Περιφερειακή Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δυτικής Μακεδονίας!

Συγχαρητήρια στο 1ο Νηπιαγωγείο Μουρικίου και στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Μουρικίου, για τις διακρίσεις τους στον 1ο Πανελλήνιο Διαδικτυακό Διαγωνισμό Εκπαιδευτικής Ρομποτικής της WRO Hellas “Χορεύοντας την Άνοιξη”