Οι παρουσιάσεις του ΙΕΠ για τα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθημάτων των Φ.Ε.

Προς:

Εκπαιδευτικούς  του κλάδου των Φυσικών Επιστημών (ΠΕ04) της Περιφέρειας Δ. Μακεδονίας που διδάσκουν ή ενδέχεται να διδάξουν τα πανελλαδικά εξεταζόμενα μαθήματα των Φυσικών Επιστημών την τρέχουσα σχολική χρονιά (2019-20).

Αγαπητοί  συνάδελφοι,

Επισυνάπτονται οι παρουσιάσεις του ΙΕΠ που αφορούν τη διδασκαλία των πανελλαδικά εξεταζόμενων μαθημάτων των Φυσικών Επιστημών.   Πρόκειται για τα αρχεία powerpoint που παρουσιάστηκαν στον “Δίαυλο” στις  5/7/2019 Πό εκπροσώπους του ΙΕΠ και συζητήθηκαν στην μεταξύ μας ενημερωτική συνάντηση την Πέμπτη, 12/09/2019 στην Αίθουσα Πολλαπλών Χρήσεων του 2ου και 5ου Γυμνασίου Κοζάνης.

Για θέματα που πιθανόν να προκύψουν στη διδασκαλία των μαθημάτων κατά την διάρκεια της σχολικής χρονιάς, μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μου

Ο ΣΕΕ Φυσικών Επιστημών

Χαράλαμπος Αποστόλου

Κατηγορίες: Ανακοινώσεις, ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ. Ετικέτες: . Προσθήκη στους σελιδοδείκτες.