Οι μικροί μαθητές μας ,εν όψη του εορτασμού της 25ης Μαρτίου 1821 και υπό την καθοδήγηση του μουσικού μας, μάγεψαν με τις μελωδικές φωνές τους για άλλη μια φορά. Η χορωδία μας εμφανίστηκε σε τέσσερα ξεχωριστά σημεία της πόλης , στην πλατεία Ηρώων, στο Κάστρο της πόλης , στην πλατεία 23ης Μαρτίου και στο Μνημείο Φωτός και τραγούδησε μοναδικά επετειακά τραγούδια για την 25η Μαρτίου.
Μπράβο σας παιδιά , μας γεμίσατε υπερηφάνεια!!