Ευχαριστήριο προς τον απερχόμενο Σύλλογο Γονέων & Κηδεμόνων

Η Διευθύντρια και ο Σύλλογος Διδασκόντων

Επ’ ευκαιρία της ολοκλήρωση της θητείας του απερχόμενου Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Γονέων  & Κηδεμόνων του 8ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμάτας αποτελούμενου από τους:

Πρόεδρο:       Μαργιάννα   Ανεστοπούλου – Ζεμπίλα

Αντιπρόεδρο:     Σιαμπάνο Σταύρο

Γραμματέα:      Αδαλόπουλο Παναγιώτη

Ταμία:     Σταυρούλα Ζεμπίλα -Φράγκου

Μέλη:      Αγγελική Κουσταλούπη- Περδικέα

Ελένη Μαραμπέα- Κούμανη

Φώφη Αντωνοπούλου -Τσίρα

εκφράζουμε τις θερμές ευχαριστίες μας για την άψογη συνεργασία μας και την αμέριστη συμπαράσταση που δείξατε καθ’ όλη τη διάρκεια της θητείας σας. Μέσα από την  συνεργασία αυτή προέκυψαν   όμορφες  και αξιομνημόνευτες εκδηλώσεις και δραστηριότητεςπου χάρισαν στα παιδιά μας όμορφες αναμνήσεις .

Επίσης ιδιαίτερα σημαντική ήταν η προσφορά στο σχολείο μας σε υλικοτεχνικό υλικό όπως: φωτογραφική μηχανή, υπολογιστές , προκειμένου να συσταθεί το εργαστήρι της πληροφορικής, καθώς και η συνεισφορά στην αγορά πινάκων μαρκαδόρου για τις τάξεις.

Η έμπρακτη συμπαράστασή σας μας συγκινεί ιδιαίτερα κα μας βοηθά να συνεχίσουμε το έργο μας με δύναμη και αποφασιστικότητα.

Τέλος σας συγχαίρουμε για το όμορφο έργο σας  και   σας ευχόμαστε υγεία οικογενειακή και καλή πρόοδο στα παιδιά σας.

Από τη Διεύθυνση του σχολείου