H ΕΚΛΟΓΗ ΤΗΣ ΔΙΚΗΣ ΜΑΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΡΙΑΣ

P6110597Θερμά συγχαρητήρια στην κα Αναστασία Βουτσή, τη διευθύντρια του σχολείου μας, η οποία την Τετάρτη 10 Ιουνίου εξελέγη με απόλυτη ομοφωνία από το σύλλογο διδασκόντων για την εκλογή Νέου/ας Διευθυντή/τριας. Η ψηφοφορία διεξήχθη σύμφωνα με την προβλεπόμενη διαδικασία, έλαβαν μέρος όλοι οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας, (μόνιμοι, αποσπασμένοι, αναπληρωτές) και το αποτέλεσμα ήρθε να δικαιώσει την προηγούμενη συνεργασία και σύμπνοια του σχολείου μας! Η μία τετραετία υπήρξε ορόσημο, ολοκληρώνεται φέτος και επιθυμία όλου του συλλόγου, όπως φάνηκε εκ του αποτελέσματος ήταν να συνεχιστεί για άλλη μία τετραετία!

Κα Αναστασία, ο Σύλλογος Διδασκόντων του 8ου Δημοτικού Σχολείου Καλαμάτας, πιστεύει σε εσάς, σε όσα έχετε προσφέρει μέχρι τώρα και σας εύχεται πάντα επιτυχίες, πάντα δημιουργική, φωτεινή, δυναμική και πηγή έμπνευσης για όλους! ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ ΜΕ ΥΓΕΙΑ!

Τα νέα χαροποίησαν και τα παιδιά του σχολείου μας, τα οποία με ιδιαίτερο ζήλο και ενθουσιασμό εξέφρασαν τα συναισθήματά τους με τη δημιουργία και απονομή «χρυσού μεταλλίου» στην καλύτερη διευθύντρια, καθώς και τη συρραφή ζωγραφιών με ευχαριστίες και συγχαρητήρια προς τη διευθύντριά τους!

Παρακολουθήστε τα όσα διαδραματίστηκαν στο παρακάτω video!

3 σχόλια

• Σταυρούλα ΣΤ'2 στο 12 Ιουνίου, 2015 στις 4:32 μμ

Θερμά συγχαρητήρια στην κυρία διευθύντρια εύχομαι να συνεχίσει έτσι την καλή δουλειά και να την κάνει ακόμα καλύτερη !!! Εύχομαι τα καλύτερα για εσάς !!

• Δήμητρα Στ΄2 στο 14 Ιουνίου, 2015 στις 3:07 μμ

Θερμά συγχαρητήρια που εκλεχτήκατε μετά από τέσσερα χρόνια πάλι διευθύντρια!!!!Πάντα με επιτυχίες και πολλές χαρές!!!!!Εύχομαι τα καλύτερα για εσάς!!!!

• Αγγελική Στ΄2 στο 16 Ιουνίου, 2015 στις 8:53 μμ

Σας αξίζουν πολλά συγχαρητήρια !!!!! Συνεχίστε τη δουλειά σας με περισσότερες επιτυχίες κάθε φορά !!!!!